Akreditace pro návštěvníky 2018

Akreditace platí na celou dobu trvání festivalu a slouží jako volná vstupenka na všechny festivalové projekce a na část Industry programu otevřeného pro veřejnost. Dále umožňuje zakoupení zlevněných vstupenek na doprovodný program.

Akreditace + registrace

 • Pro první registraci, prosím, vstupte do systému ZDE.
 • V případě, že jste již zaregistrováni, prosím, vstupte do systému ZDE.

 

Platba

 • v předprodeji pouze online prostřednictvím naší platební brány (okamžitý převod z vašeho bankovního účtu či platební karty)

Během festivalu bude možné od 25. října zakoupit akreditaci pouze na místě ve Festivalovém centru. Zde si lze rovněž vyřídit ubytování (kapacity jsou omezené, doporučujeme ubytování zarezervovat předem) či zakoupit festivalový katalog. Platby za akreditace i ubytování lze provádět u akreditační přepážky ve Festivalovém centru hotově i platební kartou prostřednictvím platebního terminálu.

V předprodeji je možné zakoupit spolu s akreditací také katalog  za zvýhodněnou cenu 99,- Kč. Prodejní cena katalogu na místě je 150,- Kč. Programová brožura bude k dostání na místě za 20,- Kč. Veškeré potřebné informace o programu (filmové anotace, časový program apod.) budou dostupné také v mobilní aplikaci MFDF Ji.hlava 2018.

 

Ceny návštěvnických akreditací

Předprodej do 1/10

 • Early bird  (do 30/6)
  350,- Kč / akreditace
 • Zlevněná (do 1/10)
  600,- Kč / akreditace

Předprodej od 2/10, zvýhodněné akreditace a ceny na místě

 • Plná cena
  900,- Kč / akreditace
 • Zvýhodněná pro studenty středních škol, důchodce a držitelé karty ZTP
  350,- Kč / akreditace
  Sleva je poskytnuta na základě platného dokladu (průkaz studenta, originál potvrzení o studiu, ISIC karta, karta ZTP, případně doklad s uvedeným věkem pro důchodce nad 65 let), nezapomeňte si proto tento doklad vzít s sebou. Můžete být vyzváni k jeho předložení.
 • Zvýhodněná pro členy CDF
  600,- Kč / akreditace
 • Zvýhodněná pro členy AČFK, ČEFS a studenty vysokých škol
  750,- Kč / akreditace
  Studentům je sleva je poskytnuta na základě platného dokladu (průkaz studenta, originál potvrzení o studiu, ISIC karta), členům AČFK a ČEFS na základě členského průkazu. Nezapomeňte si proto tento doklad vzít s sebou. Můžete být vyzváni k jeho předložení.
 • Děti do 15 let v doprovodu rodičů
  zdarma / pouze po předchozí registraci
  O akreditaci zdarma pro děti do 15 let včetně mohou zažádat rodiče / zákonní zástupci zde

Potvrzující email může být rozpoznám jako spam, proto, prosím, zkontrolujte koš i spam vaší emailové schránky. Dovolujeme si Vás informovat, že peníze za zaplacené akreditace nevracíme.

* ke všem akreditacím máte možnost zakoupit roční předplatné online dokumentárního kina DAFilms.cz s 50% slevou
* obchodní podmínky při nákupu akreditací k nahlédnutí ZDE

 

Otevírací doba akreditační přepážky ve Festivalovém centru:

 • 25. října
  15.00 – 21.00
 • 26. – 29. října
  9.00 – 21.00
 • 30. října
  9.00 – 15.00

 

Vstupenky na jednotlivé filmové projekce a na doprovodný program

Samostatnou vstupenku na konkrétní projekci bude možno zakoupit za 120 Kč pouze v místě promítání (DKO, kino Dukla, DIOD, Dělnický dům, Horácké divadlo) hodinu před začátkem daného filmového představení. Samostatná vstupenka neopravňuje k přednostnímu vstupu do sálu, proto prosíme zájemce o samostatné vstupenky, aby příchod do sálu nenechávali na poslední chvíli, kdy již může být kapacita sálu naplněna.

Vstupenky na doprovodný program – divadelní představení a koncerty – je možné zakoupit přímo na místech konání před začátkem představení. Cena pro návštěvníky s akrediatcí je 30 Kč, pro návštěvníky bez akrediatce 80 Kč. Vstup na autorská čtení a výstavy je zdarma.

 

Staňte se Doc.Manem a získejte akreditaci

Pomáhejte nám rozvíjet platformu pro dokumentární film! Podpořte Ji.hlavský festival a staňte se Doc.Manem!