Inspirační fórum LAB

INSPIRAČNÍ FÓRUM LAB je networkingová a inspirační platforma určená talentovaným studentům z širokého okruhu oborů, kteří chtějí hledat odpovědi na otázky o současném světě společně se světovými osobnostmi různých oborů.

INSPIRAČNÍ FÓRUM LAB / 1. ročník / 25. – 30. října 2018 / MFDF Ji.hlava

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK / 20. září 2018

PRACOVNÍ JAZYK / čeština, angličtina

PODMÍNKY ÚČASTI:
» zájem o dění kolem nás
» krátký motivační dopis, proč byste se chtěl/a zúčastnit LABu 2018 (max. 1200 znaků) zaslaný do půlnoci 20. září 2018 na inspirationforum@ji-hlava.cz
» do předmětu e-mailu uveďte „INSPIRATION FORUM LAB“
» současné (případně nedávno dokončené) VŠ studium přírodovědecké, technické, humanitní nebo umělecké školy

KONTAKT / Katka Steel Kusáková/ inspirationforum@ji-hlava.cz

INSPIRAČNÍ FÓRUM LAB se po dobu šesti dnů stane kritickou laboratoří, kde 6 vybraných účastníků bude po skončení programu pro diváky diskutovat a zkoumat vybraná témata s hosty INSPIRAČNÍHO FÓRA v uzavřených pracovních skupinách a hledat v diskuzích a debatách nová zajímavá témata pro dokumentární film. Na závěr programu shrnou účastníci LABu v moderované diskuzi otevřené pozvaným filmovým režisérům a producentům, ale i širokému publiku, probrané oblasti a budou diskutovat o nejzajímavějších tématech pro dokumentární film.

Z přihlášených zájemců bude vybráno 6 účastníků LABu 2018.

Účast v programu zahrnuje industry akreditaci zdarma, ubytování na 5 nocí ve sdílených pokojích hostelového typu. Nezahrnuje cestovní výdaje. V případě, že dáváte přednost ubytování v hotelu, je možné zařídit za doplatek. 

----------------------

«« ZPĚT na Inspirační Fórum