Databáze filmů

Doprovodný program 2017
Industry Guide
Industry program
Databáze porotců
Databáze oceněných filmů

Zadejte kritéria vyhledávání

Vyhledávání filmů podle:
Vyhledávání v doprovodném programu podle:
Vyhledávání hostů podle:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  Všichni 
Vyhledávaní industry programu podle:
Hledat porotce podle:
Hledat mezi oceněnými filmy podle:

Výsledky

#47

José Miguel Biscaya / Nizozemsko, Portugalsko  / 2014 / 11 min.

Detail >

7 zátočin

Rogerio Nunes / Brazílie  / 2009 / 19 min.

Detail >

Angular Landscapes

Michal Kindernay / Česká republika  / 2012 / 7 min.

Detail >

Callisto

Youjin Moon / Spojené státy  / 2014 / 14 min.

Detail >

Čas pádí jako řvoucí lev

Philipp Hartmann / Německo  / 2013 / 80 min.

Detail >

Dál nic

Ivo Bystřičan / Česká republika  / 2013 / 75 min.

Detail >

Digitální modelování krajiny

Sangsok Ko / Jižní Korea  / 2013 / 3 min.

Detail >

Dvakrát do stejné řeky

Amir Borenstein, Effi Weiss / Belgie  / 2013 / 110 min.

Detail >

Hlasy země

Alberto Perrín, Jorge Ruiz / Bolívie  / 1956 / 13 min.

Detail >

Hora ve stínu

Lois Patiño / Španělsko  / 2012 / 13 min.

Detail >

Huacho

Alejandro Fernandez Almendras / Chile, Francie  / 2009 / 89 min.

  • Ročník festivalu: 2010
  • Sekce: Doc-fi
Detail >

Innisfree

José Luis Guerín / Španělsko  / 1990 / 110 min.

  • Ročník festivalu: 2014
  • Sekce: Pocta
Detail >

jinak, Molussie

Nicolas Rey / Francie  / 2011 / 81 min.

Detail >

Krajinou ticha

Otakáro Maria Schmidt / Česká republika  / 2009 / 26 min.

Detail >

Léčba dějin

Vít Janeček / Česká republika  / 2013 / 84 min.

Detail >

Letící obraz, živě

Martin Blažíček, Michal Zbořil / Česká republika  / 2013 / 25 min.

Detail >

Lunární almanach

Malena Szlam Salazar / Kanada, Chile  / 2013 / 4 min.

Detail >

Máme holé ruce

SJ. Ramir / Austrálie, Nový Zéland  / 2014 / 10 min.

Detail >

Na věčnost

Michael Madsen / Dánsko, Finsko, Itálie, Švédsko  / 2009 / 75 min.

Detail >