Databáze filmů

Doprovodný program 2017
Industry Guide
Industry program
Databáze porotců
Databáze oceněných filmů

Zadejte kritéria vyhledávání

Vyhledávání filmů podle:
Vyhledávání v doprovodném programu podle:
Vyhledávání hostů podle:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  Všichni 
Vyhledávaní industry programu podle:
Hledat porotce podle:
Hledat mezi oceněnými filmy podle:

Výsledky

Argentinská lekce

Wojciech Staron / Polsko  / 2011 / 59 min.

  • Ročník festivalu: 2014
  • Sekce: Pocta
Detail >

Berik

Daniel Joseph Borgman / Dánsko  / 2010 / 16 min.

Detail >

Dětská magická smrt

Timothy Asch, Napoleon A. Chagnon / Spojené státy  / 1974 / 7 min.

Detail >

Dítě pravé lásky

Pavla Sobotová / Česká republika  / 2014 / 14 min.

Detail >

Domeček z karet

Jan Reinisch / Česká republika  / 2013 / 26 min.

Detail >

Google Baby

Zippi Brand Frank / Izrael, Indie, Spojené státy  / 77 min.

Detail >

Hlasy země

Alberto Perrín, Jorge Ruiz / Bolívie  / 1956 / 13 min.

Detail >

Jak žijí ti druzí (epizoda 1, řada 1)

Velká Británie  / 2009 / 48 min.

Detail >

Jeskyně

Júlia Szederkényi / Maďarsko  / 2010 / 82 min.

Detail >

Komín

Laila Pakalnina / Lotyšsko  / 2013 / 54 min.

Detail >

Konkurz na rodiče

Alice Nellis / Česká republika  / 2014 / 75 min.

Detail >

Koule

Česká republika  / 2010 / 4 min.

Detail >

Krvavé fazole

Narimane Mari / Alžírsko, Francie  / 2013 / 77 min.

Detail >

Kuichisan

Maiko Endo / Japonsko, Spojené státy  / 2012 / 76 min.

Detail >

Na útěku - cesta zpátky (epizoda 3, řada 2)

Německo  / 2006 / 45 min.

Detail >

Nemísto? Jiný prostor

Linda Chiu-Han Lai / Hongkong - ZAO Číny  / 2009 / 14 min.

Detail >

Pirika ve filmu

Želimir Žilnik / Srbsko  / 2013 / 53 min.

  • Ročník festivalu: 2014
  • Sekce: Pocta
Detail >

Postel je rozbitá

Raluca Racean Gorgos / Rumunsko  / 2013 / 24 min.

  • Ročník festivalu: 2014
  • Sekce: Továrna
Detail >

Příběhy bez scénáře - Zlatí hoši

Česká republika  / 2010 / 26 min.

Detail >