Databáze filmů

Doprovodný program 2017
Industry Guide
Industry program
Databáze porotců
Databáze oceněných filmů

Zadejte kritéria vyhledávání

Vyhledávání filmů podle:
Vyhledávání v doprovodném programu podle:
Vyhledávání hostů podle:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  Všichni 
Vyhledávaní industry programu podle:
Hledat porotce podle:
Hledat mezi oceněnými filmy podle:

Výsledky

Accelerated Under-Development: In The Idiom Of Santiago Alvarez

Ignacio Ceruti / Kuba  / 2003 / 11 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Arniny děti

Juliano Mer Khamis, Danniel Danniel / Izrael, Nizozemsko, O_PAL  / 2003 / 84 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Berlin Beirut

Myrna Maakaron / Německo, Libanon  / 2004 / 23 min.

  • Ročník festivalu: 2005
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Broadway - Černé moře

Vitaly Mansky / Rusko, Německo, Česká republika  / 2002 / 59 min.

  • Ročník festivalu: 2002
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Cesta 181

Eyal Sivan, Michel Khleifi / Belgie, Francie  / 2003 / 272 min.

  • Ročník festivalu: 2005
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Čistota: Prolomit zákon mlčení

Anat Zuria / Izrael  / 2002 / 63 min.

  • Ročník festivalu: 2003
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Dcera z Jananu

Ikeya Kaoru / Japonsko  / 2002 / 120 min.

  • Ročník festivalu: 2002
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Delamu

Tian Zhuangzhuang / Čína, Japonsko  / 2004 / 110 min.

  • Ročník festivalu: 2005
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Derrida

Kirby Dick / Spojené státy  / 2001 / 85 min.

  • Ročník festivalu: 2002
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Děti naslouchají

Marc Pataut / Francie  / 2004 / 58 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Evangelium kreolského prasete

Michelange Quay / Haiti, Francie, Spojené státy  / 2004 / 18 min.

  • Ročník festivalu: 2005
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Fahrenheit 9/11

Michael Moore / Spojené státy  / 2004 / 112 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Fester nebo fikce

Robert Ellmann / Česká republika  / 2001 / 40 min.

  • Ročník festivalu: 2002
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Filmařův dopis dceři

Eric Pauwels / Belgie  / 2000 / 49 min.

  • Ročník festivalu: 2002
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Hazard, bohové a LSD

Peter Mettler / Kanada  / 2002 / 180 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Jistý způsob smrti

Blue Hadaegh, Grover Babcock / Spojené státy  / 2003 / 69 min.

  • Ročník festivalu: 2003
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Krajina

Sergei Loznitsa / Německo  / 2003 / 60 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Kraul

Kamera: Mike Sout / Finsko  / 2004 / 26 min.

  • Ročník festivalu: 2005
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Na Hitlerově dálnici

Lech Kowalski / Polsko  / 2002 / 84 min.

  • Ročník festivalu: 2003
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Náklad

Laura Waddington / Nizozemsko  / 2001 / 29 min.

  • Ročník festivalu: 2002
  • Sekce: Bedekr
Detail >