Databáze filmů

Doprovodný program 2017
Industry Guide
Industry program
Databáze porotců
Databáze oceněných filmů

Zadejte kritéria vyhledávání

Vyhledávání filmů podle:
Vyhledávání v doprovodném programu podle:
Vyhledávání hostů podle:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  Všichni 
Vyhledávaní industry programu podle:
Hledat porotce podle:
Hledat mezi oceněnými filmy podle:

Výsledky

Píseň strojů

Vojtech Andreánsky / Slovensko  / 1948 / 16 min.

Detail >

Přímý přenos

Zuzana Piussi / Slovensko, Česká republika  / 2014 / 57 min.

Detail >

Richard Müller: Nepoznaný

Miro Remo / Česká republika, Slovensko  / 2016 / 90 min.

Detail >

Šestý prapor

Mirek Pazdera / Slovensko  / 1997 / 55 min.

  • Ročník festivalu: 2001
  • Sekce: Střední Evropa
Detail >

Síla lidskosti - Nicholas Winton

Matej Mináč / Česká republika, Slovensko  / 2001 / 57 min.

  • Ročník festivalu: 2001
  • Sekce: Krajina
Detail >

Slavnost osamělé palmy

Marko Škop, Juraj Johanides / Slovensko  / 2005 / 39 min.

Detail >

Som preč

Katarína Kudelová / Slovensko  / 1999 / 17 min.

  • Ročník festivalu: 2001
  • Sekce: Střední Evropa
Detail >

Stopa (p)o mně

Simona Donovalova / Slovensko, Česká republika  / 2016 / 8 min.

Detail >

Taková malá propaganda

Marek Kubos / Slovensko  / 2001 / 23 min.

Detail >

Tisíc a jedna noc

Martin Keder / Slovensko  / 1998 / 10 min.

  • Ročník festivalu: 1999
  • Sekce: VŠMU 98-99
Detail >

Trabantem do posledního dechu

Dan Přibáň / Česká republika, Slovensko  / 2016 / 96 min.

Detail >

Update

Viera Čákanyová / Česká republika, Slovensko  / 2010 / 42 min.

  • Ročník festivalu: 2010
  • Sekce: Doc-fi
Detail >

Varga

Sona Maletz / Slovensko, Česká republika  / 2017 / 52 min.

Detail >

Výjavy zo života

Matej Géci / Slovensko  / 2000 / 18 min.

  • Ročník festivalu: 2000
  • Sekce: FAMU, FAVU, VŠMU
Detail >

Vynoření J.H.K.

Peter Filo / Slovensko  / 2000 / 16 min.

  • Ročník festivalu: 2000
  • Sekce: FAMU, FAVU, VŠMU
Detail >