Databáze filmů

Doprovodný program 2017
Industry Guide
Industry program
Databáze porotců
Databáze oceněných filmů

Zadejte kritéria vyhledávání

Vyhledávání filmů podle:
Vyhledávání v doprovodném programu podle:
Vyhledávání hostů podle:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  Všichni 
Vyhledávaní industry programu podle:
Hledat porotce podle:
Hledat mezi oceněnými filmy podle:

Výsledky

Portrét

Sergei Loznitsa / Rusko  / 2002 / 28 min.

  • Ročník festivalu: 2003
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Poslední limuzína

Daria Khlestkina / Rusko, Německo  / 2013 / 75 min.

  • Ročník festivalu: 2014
  • Sekce: Továrna
Detail >

Povinnost

Alexander Sokurov / Rusko  / 1998 / 260 min.

  • Ročník festivalu: 2000
  • Sekce: Zaostřeno na Alexandra Sokurova
Detail >

Pro blázny tu není místo

Oleg Mavromatti / Rusko, Spojené státy, Bulharsko  / 2014 / 87 min.

Detail >

Road Movie

Dmitrii Kalashnikov / Bělorusko, Rusko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko  / 2016 / 67 min.

Detail >

Ropa

Murad Ibragimbekov / Rusko  / 2003 / 6 min.

  • Ročník festivalu: 2004
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Ruská avantgarda

Alexander Krivonos / Dánsko, Rusko  / 1999 / 52 min.

  • Ročník festivalu: 1999
  • Sekce: Ozvěny zahraničních festivalů
Detail >

Ruská elegie... Etudy pro sen

Alexander Sokurov / Rusko  / 1993 / 68 min.

  • Ročník festivalu: 2000
  • Sekce: Zaostřeno na Alexandra Sokurova
Detail >

Rusko 88

Pavel Bardin / Rusko  / 2009 / 104 min.

  • Ročník festivalu: 2010
  • Sekce: Doc-fi
Detail >

Sbírka č. 1

Mikhail Zheleznikov / Rusko  / 2006 / 19 min.

Detail >

Šestina světa

Dziga Vertov / Rusko  / 1926 / 74 min.

Detail >

Slepý film

Grigory Glyants / Rusko  / 2017 / 50 min.

Detail >

Sověte, vpřed!

Dziga Vertov / Rusko  / 1926 / 69 min.

Detail >

Štěstí

Sergej Dvorcevoj / Kazachstán, Rusko  / 1995 / 23 min.

  • Ročník festivalu: 1999
  • Sekce: Zaostřeno na Sergeje Dvorcevoje
Detail >

Štěstí

Alexandre Medvedkin / Rusko  / 1934 / 64 min.

Detail >

Středa 19.7.1961

Viktor Kossakovsky / Rusko, Německo, Finsko, Velká Británie  / 1997 / 93 min.

  • Ročník festivalu: 1998
  • Sekce: Pocta Viktoru Kosakovskému
Detail >

Sůl pro Svanetii

Mikhail Kalatozov / Rusko  / 1930 / 49 min.

Detail >

Symfonie Donbasu

Dziga Vertov / Rusko  / 1931 / 65 min.

Detail >

Ticho!

Viktor Kossakovsky / Rusko  / 2002 / 80 min.

  • Ročník festivalu: 2003
  • Sekce: Bedekr
Detail >

Továrna

Sergei Loznitsa / Rusko  / 2004 / 28 min.

Detail >