Databáze filmů

Doprovodný program 2017
Industry Guide
Industry program
Databáze porotců
Databáze oceněných filmů

Zadejte kritéria vyhledávání

Vyhledávání filmů podle:
Vyhledávání v doprovodném programu podle:
Vyhledávání hostů podle:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  Všichni 
Vyhledávaní industry programu podle:
Hledat porotce podle:
Hledat mezi oceněnými filmy podle:

Výsledky

Akhmeteli 4

Artchil Khetagouri / Gruzie, Rumunsko, Nizozemsko  / 2006 / 65 min.

Detail >

Boxing

Ion Grigorescu / Rumunsko  / 1977 / 3 min.

Detail >

Bůh hraje na ságo, ďábel na housle

Alexandra Gulea / Rumunsko  / 2003 / 43 min.

Detail >

Crulic - Cesta na onen svět

Anca Damian / Polsko, Rumunsko  / 2011 / 71 min.

Detail >

Děti na dekret

Florin Iepan / Rumunsko  / 2004 / 52 min.

Detail >

Fénixxx

Mihai Gavril Dragolea / Rumunsko  / 2017 / 53 min.

Detail >

Kancelář v pohotovosti

Randa Maroufi / Libanon, Francie, Nizozemsko, Rumunsko  / 2017 / 13 min.

Detail >

Kapitalismus - naše vylepšená receptura

Alexandru Solomon / Rumunsko  / 2010 / 76 min.

Detail >

Květinový most

Thomas Ciulei / Rumunsko, Německo  / 2008 / 87 min.

Detail >

Les

Siniša Dragin / Rumunsko, Srbsko  / 2014 / 73 min.

Detail >

Les Mains

Geta Brătescu / Rumunsko  / 1977 / 7 min.

Detail >

Metrobranding - Rumunské předměty touhy

Adrian Voicu, Ana Vlad / Rumunsko  / 2010 / 92 min.

Detail >

Nechvalně známé činy

Gabriel Tempea / Rumunsko, Rakousko  / 2015 / 68 min.

Detail >

Po revoluci

Laurentiu Calciu / Rumunsko  / 2010 / 83 min.

Detail >

Pohlednice z rumunské Somovy

Andreas Horvath / Rumunsko  / 2012 / 20 min.

Detail >

Poslední rok ve 114 minutách

Daniel Nicolae Djamo / Rumunsko  / 2014 / 114 min.

Detail >

Postel je rozbitá

Raluca Racean Gorgos / Rumunsko  / 2013 / 24 min.

  • Ročník festivalu: 2014
  • Sekce: Továrna
Detail >

Tváře

Adrian Voicu / Rumunsko  / 2006 / 52 min.

Detail >

Vesnice ponožek

Ileana Stanculescu / Rumunsko, Německo  / 2006 / 78 min.

Detail >