Distribuční fórum

Popis

Prezentace vybraných připravovaných filmů určená distributorům, zástupcům sales, televizí, filmových festivalů a dalších iniciativ

Distribuční Fórum je propagační platforma zaměřená na celovečerní filmy s festivalovými ambicemi a na hledání ideálních distribučních strategií. Fórum představí evropské dokumentární filmy v různých fázích produkce či postprodukce. Ve 20-25 minutových prezentacích představí zástupci jednotlivých filmů ukázky z natočeného materiálu, téma, koncept filmu, dokumentaristickou metodu, financování či distribuční status filmu.

Fórum se zaměřuje na distribuční aspekty vybraných projektů, režijní a dramaturgickou práci autorů. Prezentace jsou cílené na distributory, sales agenty, televizní producenty, majitele kin a programové ředitele festivalů, kteří tak mají příležitost objevit a získat nové filmy do distribuce či programu. Fórum však bude přístupné také novinářům, filmovým profesionálům a široké veřejnosti, která se zajímá o distribuční aspekty filmového průmyslu. Panelové prezentace a diskuze se tak mohou stát tím pravým místem, kde mohou filmaři získat dramaturgické poznámky a další inspiraci.

Moderátoři: Heino Deckert, Daniel Saltzwedel

 
Ročník festivalu: 2012
Jazyk: en
Uvedení:
27.10Kino DIOD 10:00

PAMĚŤ, GODARD, JI.HLAVA!

MFDF Ji.hlava bude letos rezonovat téma paměti

Více